O nás

Jsme rodinná firma, tým zkušených profesionálů v oblasti hliníkových otvorových výplní, zimních zahrad a lehkých obvodových plášťů. Vás, našich zákazníků, si vážime, posloucháme a každému věnujeme individualni péči. Preferujeme vztah založený na vzájemné důvěře a jsme tu pro vás, abychom vám mohli pomoci s konstrukčním řešením vašich představ v oblasti hlinikových vyrobků. Každý zákazník je pro nás důležitý, proto ke každému přistupujeme individuálne. Naší předností je neustále zavádění inovatívnych postupů a materialů do našich výrobků, čím můžeme uspokojit i nejnáročnější požadavky.

.

.

.

.

RODINNÁ FIRMA ZACHOVÁVAJÍCI RODINNÉ HODNOTY

Jako rodina, která založila tuto firmu si velmi vážíme rodinné hodnoty. Když realizujeme zimní zahrady, zasklíváme terasy a hlníkové okna a dveře, uvědomujeme si, že to děláme pro lidi a jejich rodiny, ne jen nějakých virtuálních klientů. Proto se snažíme vedle poctivě odvedené práci i dobře poradit, zohlednit zájmy a pomoci svými zkušenostmi tak, aby se jejich sny opravdu mohly stát skutečností.

ODBORNÁ A PRAKTICKÁ ZKUŠENOST ZÍSKANÁ LETY

Naše odborná a praktická zkušenost pramení z mnoha realizací. Díky zahraničním zkušenostem máme rozšířený pohled na design, způsoby realizace a inovativní postupy a materiály při zasklívání. Stálost našeho týmu zajišťuje stálost odbornosti a kvality. Upřednostňujeme hliník, protože zajišťuje nejlepší stálost materiálu a barevného provedení a nevyžaduje žádnou následnou údržbu.

PROFESIONÁLNÍ TECHNICKÁ VYBAVENOST

Naše profesionální technické vybavení garantuje preciznost zpracování, rychlost a efektivnost realizace zimní zahrady, zasklení terasy či hliníková okna a dveře. Přesnost řezu, kvalita spojování a montáže zajistí dlouholeté používání bez problémů. Vysoce kvalitní povrchová úprava hliníkové konstrukce chrání před korozí, žloutnutím, belednutím barevného odstínu. Záruční servis je samozřejmostí.